Správa počítačových sietí

Služby a Produkty 

Naša spoločnosť sa sústreďuje na služby v oblasti dátových sietí a komunikácií. Rozsiahle znalosti v týchto oblastiach sme získali predovšetkým praxou a absolvovaním odborných školení. Dokážeme integrovať komponenty od rôznych dodávateľov do samostatného funkčného riešenia tak, aby čo najlepšie vyhovovalo Vašim požiadavkám a potrebám.

Predstavujeme Vám riešenia z našej ponuky produktov:

IT Outsourcing

Outsourcing je najmodernejší spôsob správy informačných technológií v spoločnostiach, ktoré sa nezaoberajú informačnými technológiami a pre ktorých je informatika iba nástrojom pre dosahovanie strategických cieľov.

Hlasove riešenia Unify OpenScape Business

IP telefónia je profesionálna technológia, ktorá sa vyznačuje kvalitou zvuku minimálne na úrovni tradičnej telefónie, vysokým užívateľským komfortom, ako aj zvýšenou efektivitou pracovníkov prostredníctvom nových aplikácií.

 

OpenScape Businnes Call Centrum

 

OSB Call Centrum je ekonomicky výhodné riešenie kontaktného centra s bohatou paletou funkcií  pre malé a stredné podniky.

 

IP Telefónia

Projektovanie a realizácia dátových sietí

Dátová sieť poskytuje komunikačné zázemie pre všetky ostatné služby siete. Nároky na správny design siete rastú so zvyšujúcimi sa nárokmi na bezpečnosť, riadenie prístupu, s pridávaním nových služieb ako sú napríklad IP telefónia a videokonferencing.

Komplexné riešenie bezpečnosti

Najlepšou ochranou proti bezpečnostným rizikám je prevencia.

Poradenstvo

Vďaka obrovským skúsenostiam, vysokej kvalite a profesionalite našich pracovníkov a vložení značných investícii do najmodernejšieho vybavenia sme schopní ponúknuť komplexné služby v oblasti informačných a komunikačných systémov na špičkovej úrovni za ceny, ktoré prinesú potrebné úspory.ktoré prinesú potrebné úspory.
Nezáväzná objednávka na cenovú ponuku
Položky označené * sú povinné.
* Názov firmy:
* Kontaktná osoba:
* Telefón:
* E-mail:
* Ste platca DPH?

Počet zamestnancov:
Poznámka:
  znakov ostáva.
Prosím prepíšte kód: antiSpam [nový kód]
 

Kontakt

Adresa: ACS-NET spol. s r.o. Tel .: 00421 2 44452133
Račianska 109/B Fax .: 00421 2 44452130
831 02 BRATISLAVA
E-mail: acsnet@acsnet.sk